- Pakket
| Compatibel voertuig | Peugeot 408 II |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | vanaf juli 2022 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule ProBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 5 cm x 3,5 cm |
| Gewicht van de stangen | 5,90 kg |