- Pakket
| Compatibel voertuig | Mercedes-Benz Viano W639 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot april 2014 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Staal |
| Model stangen | SquareBar |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 150 cm x 3,2 cm x 2,3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit buisdrager | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 5,41 kg |
| Aanvullende informatie | Buisdragers en steunen als optie beschikbaar |