- Pakket
| Compatibel voertuig | Mercedes EQC N293 |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2019 |
| Daktype | met bevestigingspunten |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Staal |
| Model stangen | SquareBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 127 cm x 3,2 cm x 2,3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 6,51 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |