- Pakket
| Compatibel voertuig | Mazda 3 Hatchback |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2013 tot december 2018 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Staal |
| Model stangen | SquareBar |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 3,2 cm x 2,3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 7,60 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |