- Pakket
| Compatibel voertuig | Kia Ceed SportsWagon |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | vanaf september 2018 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule Wingbar Edge |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 860 mm x 80 mm x 30 mm |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 6,95 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |