| Compatibel voertuig | Ford Mondeo Break |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van juni 20007 tot oktober 2014 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Clop Infinity |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 77-115 cm x 5,3 cm x 2,7 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,70 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |