| Compatibel voertuig | DS7 Crossback |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2018 |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Pick-Up |
| Maximale belasting | 90 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 135 cm x 5,5 cm x 3,2 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,90 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00