- Pakket
| Productiedatum voertuig | vanaf juli 2018 |
|---|---|
| Compatibel voertuig | Citroën Berlingo |
| Daktype | met gesloten dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Staal |
| Model stangen | G3 Clop Infinity |
| Vergrendeling op dak | Optioneel |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 770 - 1150 mm x 53 x 29 mm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,20 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |