| Compatibel voertuig | Citroën Berlingo First Bedrijfswagen |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van juni 2008 tot december 2009 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Professioneel |
| Maximale belasting | 90 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 131 cm x 4,7 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 3,90 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00