- Pakket
| Compatibel voertuig | Chrysler Aspen |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2006 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule ProBar |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 120 cm x 5 cm x 3,5 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,41 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |