Geniet van prachtige familie-uitstapjes met de POLAIRE Premium dakkoffer van 400 liter!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige basis is voorzien van een volledig waterdichte structuur die optimale weerstand biedt tegen verschillende weersomstandigheden.
De centrale vergrendeling voorkomt dat mensen met kwade bedoelingen een door de wet strafbaar feit kunnen plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op rails om verschuiving mogelijk te maken tot aan de stang voor het vastzetten.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een zachte dakkoffer.
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Maximale inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 165 cm x 90 cm x 39 cm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht van de koffer | 13,80 kg |
| Openingszijde | Tweezijdig |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3 punts) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 40 cm en 100 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |