Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Premium dakkoffer van 550 liter!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige basis is beter bestand tegen weersinvloeden dan een zachte dakkoffer: de waterdichtheid wordt niet aangetast.
Het vergrendelingssysteem voorkomt dat iemand met kwade bedoelingen een strafbare daad kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De hoogwaardige bevestiging met koppelbegrenzer, gemonteerd op een rail om verplaatsing mogelijk te maken tot aan de voorste stang voor het vastdraaien.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met een zacht dak.
We kunnen de levering van dit artikel in Zwitserland niet garanderen.
| Maximale inhoud | 550 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 206 cm x 90 cm x 47 cm |
| Kleur | Glanzend zwart |
| Gewicht van de koffer | 18,40 kg |
| Openingszijde | Tweezijdig |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3-punts) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 50 cm en 120 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |