Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Lodgy met AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Lodgy met AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Dacia Lodgy inclusief Stepway |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2012 |
Information complémentaire :
Le radar de recul central du Dacia Lodgy détecte la rotule lorsque le véhicule est en marche arrière.