Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Dacia Duster |
| Productiedatum voertuig | Van april 2010 tot november 2013 |
Information complémentaire :
En cas de modèle GPL (avec réservoir installé "d'usine"), l'installation de l'attelage doit obligatoirement être effectuée par un garagiste agréé GPL.