| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 14,00 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroen ZX Berline (met achterklep) |
| Productiedatum voertuig | 3/91-06/97 |