| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroen Xsara Break |
| Productiedatum voertuig | 1/98- |