| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 16,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën XM Berline |
| Productiedatum voertuig | 1/89-03/01 |