| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën DS5 Thermisch |
| Productiedatum voertuig | 2/12-03/15 |