Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1010 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,36 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën C-Elysée Sedan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2012 |