| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Chevrolet Captiva |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2013 |