Deze dakdragers worden apart verkocht en zijn klaar om op de dakrails van uw voertuig te worden gemonteerd.
Welke vorm heeft het dak van mijn voertuig?
Er zijn twee dakvormen die compatibel zijn met deze dakdragers:
Dak met geïntegreerde dakrails:
Deze dakrails zijn in het dak geïntegreerd, er is geen ruimte tussen de rails en het dak van het voertuig, in tegenstelling tot open dakrails.
Voorbeeld van een dak met geïntegreerde dakrails:

Dak met open dakrails :
Er is een ruimte tussen het dak van het voertuig en de dakrails. De voeten en dakdragers klemmen zich rond deze dakrails.
Voorbeeld van een dak met open dakrails:

Introductie van het merk G3:
G3, een Italiaans merk, produceert universele dakdragers. Ze passen dus op alle voertuigen met hetzelfde type dak. De kwaliteit en duurzaamheid van hun producten is bewezen, het merk is sinds 1973 actief in de auto-uitrustingssector. Het vormt een uitstekend alternatief voor de duurdere premium merken.
| Aantal stangen | 2 |
|---|---|
| Materiaal van de dragers | Staal |
| Model stangen | G3 Clop Steel 110cm |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 110 cm x 5,3 cm x 2,7 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,20 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |