Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuig met in de bumper geïntegreerde treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Voertuig met in de bumper geïntegreerde treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 83 x 56 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 10 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Toyota Hilux met onderrijbeveiliging, alleen compatibel met voertuigen waarbij de kentekenplaat in de bumper is geïntegreerd |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2010 tot december 2015 |