Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,22 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Renault Espace 4 Kort |
| Productiedatum voertuig | Van september 2002 tot april 2015 |