Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, GT-Line, 2.2L HDI voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, GT-Line, 2.2L HDI voertuigen met dubbele uitlaat (één links en één rechts) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Peugeot 508 Sedan fase 1 |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2011 tot mei 2014 |