Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes E-Klasse Sedan (W211) |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2002 tot maart 2009 |
Informations complémentaires :
• Des renforts de châssis peuvent être commandés si le véhicule n'en est pas équipé (voir rubrique Accessoires ci-dessous)
• Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance d'au moins 600W