Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GT, S, XR2i
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GT, S, XR2i |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 940 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 14,10 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Fiesta type GFJ |
| Productiedatum voertuig | Van maart 1989 tot november 1995 |