Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M5, ActiveHybrid
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M5, ActiveHybrid |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carterbescherming |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,58 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 5-serie Touring type F11 inclusief M-pakket en M 550D |
| Productiedatum voertuig | Van september 2010 tot februari 2017 |
Information complémentaire :
Pour les modèles EfficientDynamics, veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter.